MÖBLER / Skåp & hyllor / Flaskschatull 13778284

nr 1377 8284

Flaskschatull

Mahogny med 2 pluntor, 1800-tal. Längd: 25. Djup: 13 cm, höjd: 25 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 februari 2021
kl 18:02:29